Неділя, 07 березня 2021

В Угорщині розпочався шостий табір для дітей воїнів АТО

Середа, 26 липня 2017 11:04

У понеділок, 24 липня, на озері Валенце, неподалік від Будапешту, розпочався шостий табір для дітей воїнів АТО та дітей переселенців.

У перший день відпочинку діти зустрілися з душпастирем для українців герко-католиків Угорщини о. Дам’яном Габорієм, духівником для дитячих таборів дітей воїнів АТО, які проходять цього літа на території Угорщини. Священник розповів про умови, які потрібно виконати, щоб їхній відпочинок був корисний для душі і тіла і запам’ятався на все життя. Зустріч завершилася спільною молитвою, окропленням свяченої води та благословенням на час відпочинку.

Також о. Дам’ян зустрівся з директором готельного відпочинкового комплексу Когер Моргіт та подякував за гарні умови, які були створені для відпочинку українських діточок.

У шостому таборовому заїзді для дітей воїнів АТО беруть участь 80 дітей з різних куточків України. Відпочинок спонсорується угорським урядом. Духовну опіку надає Українська Греко-Католицька Церква. Загалом цього літа 700 дітей з України матимуть змогу відпочити в Угорщині.

За матеріалами прес-служби УГКЦ в Угорщині

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: