Вівторок, 29 вересня 2020

Програма Прощі українських мігрантів до Фатіми і Форуму мігрантів УГКЦ

Вівторок, 20 вересня 2016 11:10

21-22 жовтня за ініціативи Пасторально-Міграційного відділу УГКЦ у португальському місті Фатіма відбудеться Форум мігрантів УГКЦ Центральної та Західної Європи на тему: “Розвиток духовного та суспільного життя українців в Центральній та Західній Європі. Ініціативи Української Греко-Католицької Церкви, громадських організацій та держави”. 

На заході обговорюватимуть духовний провід українських мігрантів, виклики, які постають перед ними, питання законодавства, освіти, функціонування громадських організацій. У роботі Форуму візьмуть участь Голова ПМВ Владика Йосиф Мілян, Генеральний директор фундації "Мігрантес" монс. Жан-Карло Перего, координатор капеланії УГКЦ у Португалії о. Іван Гудзь, президент Асоціації “Свята Софія” о. Марко Семеген, голова Спілки українців у Португалії Павло Садоха, депутат парламенту Угорщини Ярослава Хортяні, директор представництва Світового Конгресу українців в Україні Сергій Касянчук, міністр освіти та науки України Лілія Гриневич, директор департаменту світового українства та культурно-гуманітарного співробітництва міністерства закордонних справ України Лариса Дір, керівник експертної групи ПМВ Григорій Селещук, експерт ПМВ єрм. Юстин Бойко та ін.

Крім того, 22-23 жовтня до Фатіми як всесвітньовідомого центру християнського паломництва відбудеться Проща українських мігрантів Центральної та Західної Європи.

Програма прощі

П’ятниця, 21 жовтня

15:00 – 19:00 – реєстрація прочан

Субота, 22 жовтня

09:00 - виїзд до Назаре (Санктуарій Пресвятої Діви Марії)
Екскурсія (участь за бажанням і попереднім записом)

12:00 - 14:00- Божественна Літургія спільно з єпископами Східних Церков в Європі

14:30 – повернення до Фатіми

17:00 – 18:00 - Молебень до Пресвятої Богородиці у Фатімі в Seminàrio do Coraçãu di Maria

21:30 Молитва: вервиця і процесія зі свічками від каплиці об’явлення по площі Фатімського Санктуарію

23:00 – 01:00 Молитовні чування (в семінарії), молитви, духовно-мистецька програма. Св. Тайна Покаяння

Неділя, 23 жовтня

08:00 - 10:00 - Св. Тайна Покаяння в Санктуарії

10:30 - 12:00 - Божественна Літургія, яку очолить Голова УГКЦ Блаженніший Святослав у співслужінні єпископів Східних Церков Європи. Отримання повного відпусту з нагоди Ювілею Милосердя і перехід через Святі Двері у Санктуарії Фатіми.

Звершення і роз’їзди

Фото з сайту http://traveltherapytours.com/

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: