Субота, 19 жовтня 2019

В ОАЕ провели благодійний аукціон на підтримку онкохворих українських дітей

П'ятниця, 15 січня 2016 23:45

Представники Української громади в ОАЕ організовали Різдвяний святковий вечір, в рамках якого відбувся благодійний аукціон. Усі зібрані кошти (близько 70 тис. грн.) будуть переказані Відділенню дитячої онкології Державної установи «Національний Інститут Раку». Про це повідомив капелан громади УГКЦ в ОАЕ о.Юрій Юрчик.

Представлені на аукціоні лоти надали українські художники, майстри рукоділля та дизайнери. Спеціальні запрошення на мистецько-благодійний вечір отримали учасники АТО.

Зірковим гостем став український співак Тарас Чубай, який з цієї нагоди завітав до ОАЕ. Також захід відвідали представники місцевих діаспор Польщі, Великої Британії, Норвегії, Швеції та інших країн.

"Від імени капеланії УГКЦ в Об'єднаних Арабських Еміратах щиро дякую всім друзям, хто долучився до підготовки святкування "Різдва разом" в Rixos The Palm Dubai 14 січня. Окрема велика подяка - координатору нашої церковної громади в ОАЕ п. Олені Лук'яновій, консулу-керівнику Консульства України в місті Дубай п. Петру Головешку та всім волонтерам, які створили незабутню святкову атмосферу та вклали багато сил в цей проект та в інші доброчинні проекти нашої громади! Нехай Господь благословляє вас та надихає на нові добрі справи!" - зазначив о. Юрій Юрчик.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: