Четвер, 20 січня 2022

Священики УГКЦ, що служать у Росії, зібрались на зустріч у Челябінську

Вівторок, 17 листопада 2015 10:54

X ювілейна всеросійська зустріч духовенства і монашества для католиків Східного обряду, на яку з’їхалися священики, сестри монахині та представники парафій з усієї Росії, цього року відбулася у Челябінську з 10 по 12 листопада. 

Ординарій для католиків візантійського обряду владика Йосиф Верт щорічно скликає зустріч духовенства для підбиття підсумків служіння в Росії.

Як повідомив адміністратор парафій м. Ніжнєвартовськ та м. Радужний ієрей Василь Мельникович, метою зустрічі духовенства було спільне молитовне пережиття зустрічі з Христом та духовна віднова для подальшого служіння Богові та Церкві.

Цими днями присутні мали змогу послухати доповідь ієрея Сергія Ніколенко про «Енцикліку Папи Франциска «Laudato si», а також ієрея Олександра Бургоса - «Історичний нарис: екзархи Російської Католицької Церкви».

Кантоніст протоієрей Іван Лега представив присутнім «Партикулярне право УГКЦ», а в останній день зустрічі перед духовенством з доповіддю виступив ієрей Кирил Григорьєв з Караганди (Казахстан), який поділився особливостями служіння в Казахстані.

На зборах останнього дня вл. Йосиф Верт зачитав декрет про створення нової парафії «Різдва Христового» в м. Калінінград і призначив першого настоятеля новоствореної парафії ієромонаха Андрія Залевського.

“В часі зустрічей священики, монашество та миряни поділилися своїми досягненнями в служінні на парафіях, а також труднощами, які зустрічаються в нелегкому служінні на місійних теренах. Обговорювалися різні питання, а передусім - про священничі покликання в Росії, а також про потреби душпастирів у Росії”, - зазначив о. Василь Мельникович.

 

На зустріч прибули священики з усіх куточків Росії: з Москви, Санкт-Петербурга, Калінінграда, Новокузнецька, Новосибірська, Сургута, Мегіону, Ніжнєвартовська, Омська і Челябінська. Також були гості з Казахстану.

Дні зустрічі очолював Ординарій владика Йосиф Верт.

Фото “Сибирской католической газеты”

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Найбільш популярне

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: