Вівторок, 30 листопада 2021

23 травня у Зарваниці відбудеться поминальна Літургія за о. Василем Поточняком

П'ятниця, 22 травня 2015 13:44

У суботу, 23 травня, у Зарваниці відбудеться Архиєрейська поминальна Літургія за спочилим виконавчим секретарем ПМВ о. Василем Поточняком. Минає 40 днів з дня відходу до вічності протоієрея.

Службу у головному Соборі відпустового центру очолить Преосвященний Владика Теодор (Мартинюк), єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської Митрополії УГКЦ.

Богослужіння розпочнеться о 10:00.

Отець відійшов у вічність 15 квітня в італійському місті Брешія на 42-му році життя. Протоієерея Василя Поточняка поховали у відпустовому Марійському духовному центрі у Зарваниці на Тернопільщині.

О. Василь Поточняк був ревним священиком УГКЦ та великим патріотом України. Своєю духовністю і свідченням християнського життя він привів і утвердив багато християнських душ. А своїм життям він постійно виявляв повне довір’я Божій волі, яке засвідчив сприйняттям хвороби і терпінням як виявом Божого милосердя та можливістю свідчення Христової благовісті навіть на постелі недуги. А розради і заступництва отець Василь одержував в житті і прикладі митрополита Андрея Шептицького, за прославу якого молився.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: