П'ятниця, 22 жовтня 2021

У Княжичах розпочався духовно-формаційний семінар для священиків-місіонерів

Опубліковано в Семінари для місіонерів Четвер, 10 жовтня 2013 11:44

У Київській Трьохсвятительській духовній семінарії, що у Княжичах, розпочався духовно-формаційний семінар для підвищення кваліфікації місіонерів - священиків, монахів та монахинь із-за кордону, які опікуються вірними в тих країнах, де немає церковних структур УГКЦ, а також для тих, хто бажає послужити Церкві на місійних теренах.

Тема третьої сесії: «Конкретні заходи щодо поширення та удосконалення місійності Української греко-католицької Церкви у світлі Стратегії розвитку УГКЦ на період до 2020 р.» Цьогоріч у семінарі, який вже третій рік поспіль організовує Пасторально-місійний відділ УГКЦ, беруть участь священики-місіонери з Португалії, Австрії, Литви та України.

Семінар розпочався Архиєрейською Святою Літургією в Патріаршому Соборі Христового Воскресіння у Києві.

Голова ПМВ, Єпископ-помічник Київської архиєпархії Владика Йосиф (Мілян), звернувшись до учасників курсів, відзначив, що УГКЦ мусить глобально розвивати своє душпастирство і виховувати в Україні священиків для служіння за кордоном, щоби зберегти Церкву українською. Єпископ розповів про потреби в українських греко-католицьких священиках в різних країнах світу, якими опікується ПМВ, зокрема у Прибалтиці, Молдові, Ізраїлі, Казахстані, Росії.

Розповідаючи про діяльність ПМВ, Владика відзначив: “Ми цього року маємо здобутки: видали підручник “Місіологія” ректора Дрогобицької духовної семінарії о. Мирона Бендика, вийшов перший номер “Обіжника”, в якому міститься інформація про діяльність нашого відділу, що робить Церква і до чого прагне, побачив світ довідник “Спільноти УГКЦ та громадські організації в країнах новітньої міграції” – як для духовних, так і для світських людей, які працюють на еміграції чи збираються за кордон. Наразі готуємо наступний номер “Обіжника”.

 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: