Версія для друку

Папа Римський провів аудієнцію для учасників Міжнародного конгресу душпастирства мігрантів у Римі

П'ятниця, 21 листопада 2014 22:20

Учасники VII Міжнародного конгресу душпастирства мігрантів у Римі, на якому УГКЦ представляють голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владика Йосиф (Мілян) та секретар ПМВ о. Андрій Гах, зустрілися з Папою Римським Франциском.

"Аудієнцію у Святійшого Отця відвідали всі учасники Конгресу – це близько 300 осіб з понад 90 країн світу", - зазначив Владика Йосиф. Він розповів, що в Конгресі душпастирства мігрантів взяли участь представники не тільки Католицької Церкви, а Церков різних конфесій з цілого світу - православні, протестанти, англіканці та ін. – всі ті, хто надає духовну опіку мігрантам.

"Метою Конгресу було перевірити стан служіння мігрантам. Дізнатися про духовну, а також правову і соціальну опіку, яку надають мігрантам душпастирі. Йшлося і про мігрантів, які створюють діаспору, обговорювали їх внесок у ту чи іншу культуру та державу, а також їхній економічний внесок. Зупинилися і на проблематиці сімей мігрантів, їх дітей", - розповів Голова ПМВ.

Єпископ також відзначив, що представники країн-учасниць Конгресу та Церков робили доповіді про особливості душпастирства мігрантів на їхніх теренах. "Представляючи Україну ми теж розповіли, що робить УГКЦ для мірантів, зокрема з зони АТО, про співпрацю нашої Церкви з біженцями зі Сходу та Криму", - зазначив Владика Йосиф.

Останні матеріали

Схожі матеріали

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі