Субота, 07 грудня 2019

Голова ПМВ призначив нового керівника для церковної школи в Будапешті

П'ятниця, 08 березня 2019 11:04

Голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ Владика Йосиф Мілян під час свого робочого візиту до Угорщини призначив директора української церковної школи ім. Кардинала Любомира Гузара в Будапешті - Уляну Княгинецьку, взявши до уваги пропозиції  Пасторальної ради парафії Покрови Богородиці в Будапешті.

Уляна Княгинецька закінчила слов’янське відділення філологічного факультету Сеґедського університету імені Аттіли Йожефа. Є членом пасторальної і економічної церковної ради, головою самоврядування українців Уйбуди, депутатом Державного самоврядування українців в Угорщині.

У рамках візиту до Угорщини владика Йосиф обговорив питання розвитку церковної школи в Будапешті з Державним секретарем Міклошем Шолтесом та митрополитом Филипом Кочішем. (В Угорщині церкви мають право мати свою школу та провадити відповідні програми для дітей).

Довідка:

Церковна школа в Будапешті, була створена з дозволу української та угорської церковної влади в 2018 році з нагоди десятої річниці української греко-католицької громади в Будапешті.  В рамках освітнього церковного проекту діє школа лідерства, мовна школа, творча школа та Рідна Школа. Навчальні програми передбачені для дітей, молоді та дорослих.

За матеріалами прес-служби УГКЦ в Угорщині

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: