Неділя, 26 травня 2019

Владика Йосиф Мілян обговорив питання душпастирства українців в Угорщині з угорськими єпископами

Середа, 06 березня 2019 12:53

Голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владика Йосиф Мілян провів робочу зустріч з митрополитом Угорської Греко-Католицької Церкви владикою Филипом Кочішем в угорському місті Ньїредьгаза.

Єпископи обговорили питання душпастирства українців в Угорщині, проблематику нової хвилі міграції з України до Угорщини. Владика Йосиф розповів про розвиток парафії УГКЦ в Будапешті, церковну школу, мирянські спільноти, католицьку скаутську організацію, що діють при парафії.

На зустрічі також порушували питання викликів та перешкод, з якими стикається українська греко-католицька громада в Будапешті на етапі свого становлення.  Зі свого боку, митрополит угорський висловив підтримку українцям.

У рамках візиту до Ньїредьгази владика Йосиф також зустрівся з владикою Абельом Сочкою, єпархом Ньїредьгази та владикою Атаназієм Оросом, єпархом Мішкольця.  Єпископи обговорили питання підготовки до Євхаристійного конгресу, який відбудеться в Будапешті наступного року, в якому візьмуть участь єпископи УГКЦ.

Голову ПМВ супроводжували в Ньїредьгазі священик Київської Архиєпархії о. Роман Улей та душпастир для українців греко-католиків в Угорщині о. Дам'ян Габорій.

За матеріалами прес-служби УГКЦ в Угорщині

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: