Четвер, 04 червня 2020

Владика Йосиф Мілян: Церква відкрита до співпраці з держструктурами, щоби спільними зусиллями краще послужити українським мігрантам

Понеділок, 11 березня 2019 22:54

Церква сьогодні відкрита до співпраці з різними державними структурами, щоби спільними зусиллями краще послужити українським мігрантам. Про це заявив Голова ПМВ владика Йосиф Мілян під час зустрічі з представниками Міністерства соціальної політики України. У зустрічі також взяли участь о. Андрій Гах, о. Роман Ільницький, генеральний директор Директорату розвитку ринку праці та зайнятості Олександр Савенко, керівник експертної групи з питань аналізу ринку праці Директорату розвитку ринку праці та зайнятості Ольга Пилипчук  і державний експерт Ігор Терещенко.

Владика Йосиф розповів представникам міністерства про діяльність Пасторально-міграційного відділу.

«Ми сьогодні тут, тому що ми дозріли до того, що треба об`єднуватися, треба шукати точки дотику з різними державними структурами, щоби спільними зусиллями краще послужити нашим мігрантам, - підкреслив єпископ. - Церква колись вважала, що міграція - то негативне явище в житті країни. А Лісабонський патріарх колись казав, що кожен 4-й португалець є мігрантом, і вони не вважають, що це виклик, а сприймають це як шанс”.

Водночас, відзначив Голова ПМВ, міграція для українських родин часто є викликом, адже внаслідок цього явища з’являються роз’єднані родини, батьки розлучаються, діти виховуються без батьків.

«Наша Церква завжди намагалася відгукнутися на потреби мігрантів, бо ми вважаємо своїм завданням - зберегти наш Божий люд. В голошенні для людини Христової Благовісті особливою складовою є соціальний вимір. Тому УГКЦ провадить дуже багато соціальної праці», - зазначив Голова ПМВ.

Владика Йосиф розповів про соціальне служіння УГКЦ, Благодійний фонд «Карітас» і, зокрема, соціальні проекти ПМВ.

У Мінсоцполітики висловили зацікавлення діяльністю ПМВ і готовність більш предметно вивчити проекти відділу, щоби окреслити напрямки і перспективи співпраці на користь українським мігрантам.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: