Четвер, 09 квітня 2020

У Венеції українці масштабно відсвяткували День матері

Вівторок, 15 травня 2018 11:58

13 травня в італійському місті Венеція відбулося традиційне святкування Дня матері. Свято розпочалося зі Служби Божої латинського обряду в храмі Cвятого Антонія, яку відслужив місцевий італійський священик у співслужінні з капеланом громад УГКЦ Венеції та Тревізо о. Ярославом Чайківським.

Після богослужіння відбувся святковий концерт та українська забава.

У концерті, присвяченому Дню матері, взяли участь діти української школи Святого Марка м. Венеції та представники українських громад Тревізо та Феррари. Ведучими концертної програми були Володимир Крамар та Ольга Матеїк. Особливими гостями концерту стали дует «Писанка» з України.

Після концерту всі присутні мали змогу почастуватися та поспівати народних пісень. Опісля відбувся розіграш традиційної лотереї, учасники якої мали змогу виграти цінні призи. Впродовж святкування відбувалися також виставка-ярмарок українських виробів і вишиванок та майстер-класи для дітей.

Цьогорічне святкування Дня матері у Венеції, організоване о. Ярославом Чайківським, капеланом громад Венеції та Тревізо, відбулося вже вшосте.

За інформацією прес-служби УГКЦ в Італії

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: