Вівторок, 30 листопада 2021

XI Екуменічний соціальний тиждень у Львові: Діяльність Ватикану у відповідь на виклик міграції

П'ятниця, 30 березня 2018 11:42

Регіональний координатор для країн Східної Європи і Центральної Азії (секція мігрантів і біженців при Дикастерії служіння цілісному людському розвитку) доктор Юрій Тиховліс у рамках XI Екуменічного соціального тижня, що триває у Львові, розповів про діяльність Ватикану у відповідь на виклик міграції.

Він відзначив, що Окрема секція Дикастерії служіння цілісному людському розвитку займається виключно питаннями біженців та мігрантів. Ця Секція тимчасово віднесена під безпосереднє керівництво Верховного Понтифіка.

Юрій Тиховліс презентував учасникам відкритої лекції 20 пунктів дії як позицію Святого Престолу з приводу Глобальних договорів щодо мігрантів і біженців.

Святіший Отець скеровує Церкву, щоб допомогти світовій спільноті систематично покращувати своє ставлення до переміщених осіб. Міжнародне політичне співтовариство започаткувало багатосторонній процес консультацій та переговорів з метою прийняття до кінця 2018 року двох Глобальних Договорів, один щодо міжнародних мігрантів, а інший – щодо біженців.

Церква вже визначила свою позицію з багатьох питань, які будуть включені до Глобальних Договорів, і Ватиканський Відділ у справах  мігрантів та біженців, проконсультувавшись з різними Єпископськими Конференціями та католицькими неурядовими громадськими організаціями, підготувала Двадцять Пунктів дій щодо мігрантів та біженців.

Католицька Церква закликає всіх людей доброї волі “приймати, захищати, підтримувати та інтегрувати мігрантів і біженців” – людей, які були змушені залишити свій дім та шукати новий посеред нас. Про це говорить Папа Франциск у своєму Посланні з нагоди Всесвітнього дня мігранта та біженця 2018 року.

Цьогорічна тема XI Екуменічного соціального тижня - "Молодь. Віра. Покликання". У межах Форуму проводяться заходи, які будуть присвячені молоді як рушійній силі українського суспільства. 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: