Субота, 19 січня 2019

Українці в Будапешті долучилися до флешмобу з нагоди Дня Соборності

Вівторок, 23 січня 2018 15:25

З нагоди Дня Соборності українська громада в Угорщині приєдналися до IV міжнародного флешмобу на підтримку єдності України.

22 січня в Будапешті українська громада разом з представниками українського дипломатичного корпусу поклали вінки до пам’ятної дошки першій Дипломатичній місії УНР в Угорщині, яка була відкрита в січні 1919 року, і квіти до пам’ятника Т. Шевченку. Також українці Будапешта приєдналися до IV міжнародного флешмобу на підтримку Єдності України.

На заході виступали посол України в Угорщині Любов Непоп, представник українців в угорському парламенті Ярослава Хортяні, голова Державного самоврядування українців в Угорщині Юрій Кравченко та душпастир для українців греко-католиків Угорщини о. Дам’ян Габорій.

Священик розповів про те, що зараз в християнському світі проходять екуменічні молитви за єдність християн. “Цього ж дня ми молимося за єдність України, за яку почали гинути перші жертви на Майдані, а зараз нашу єдність відстоюють українські захисники на Сході України”, - зазначив о. Дам’ян.

На завершення відбулася молитва за Україну.

За інформацією прес-служби УГКЦ в Угорщині

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: