Вівторок, 19 жовтня 2021

Українська церковна громада Афін вшанувала мощі святого Герарда Маєля

Вівторок, 31 жовтня 2017 12:24

В останню неділю жовтня в українській церковній громаді міста Афін вшановували мощі святого Герарда Маєля, який належав до отців-редемптористів та ще за життя прославився особливою ласкою творення чудес.

Святий Герард вважається покровителем вагітних жінок, матерів та дітей.

“16 жовтня був день пам'яті святого Герарда, а на початку жовтня ми святкували річницю створення молитовної групи "Матері в молитві" при нашій громаді. Тому на завершення цього місяця в нашому храмі після першої та після другої Служби Божої були викладені при прилюдного вшанування мощі цього святого”, - зазначив душпастир для українців греко-католиків Греції о. Андрій Твердохліб.

Того ж дня, 29 жовтня, відбулося святкування третьої річниці від моменту створення дитячо-юнацького хору "Діти світла" та хореографічного колективу, що діє при культурно-освітньому центрі "Берегиня".

“Під час Служби Божої дякували Господеві за дар наших дітей та можливість для них і з ними працювати, а опісля діти, батьки та вихователі мали також нагоду прикластися до мощей святого Герарда”, - зауважив священик.
Після храму святкування продовжилися в залі поруч, де було організовано свято для всіх присутніх. Діти та їхні батьки переглядали фотографії і відео, бавилися в ігри та проводили змагання, куштували смачні страви і солодощі.

О. Андрій подякував усім, хто долучився до організації свята, зокрема вихователям Ларисі Чернявській та Оксані Козій за вкладену працю в розвиток хору та хореографічного колективу. А також - представникам Посольства України за їхню участь в цьому заході.

За інформацією прес-служби української церковної громади в Греції

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: