Субота, 21 липня 2018

Референт ПМВ о. Роман Ільницький відвідує з робочим візитом Молдову

Субота, 09 вересня 2017 22:16

У рамках робочого візиту до Молдови у п'ятницю, 8 вересня, референт ПМВ о. Роман Ільницький зустрівся у Кишиневі з місцевим римо-католицьким владикою Антонієм (Кошею). Під час зустрічі, в якій також взяли участь о. Юрій Боєчко та душпастирі для українців греко-католиків у Молдові о. Роман Поправка та о. Ігор Плевський, були порушені різні питання душпастирювання серед греко-католиків у Молдові, а рівно ж накреслено майбутні напрями розвитку і поширення служіння. Опісля зустрічі відбулося спільне богослужіння.

Також під час візиту до Кишинева о. Роман Поправка та о. Ігор Плевський ознайомили отця Юрія зі станом справ на парафії та особливостями служіння українцям Молдови.

О. Ігор також показав о. Юрію реабілітаційний центр та будинок для безхатченків, якими він опікується і розповів про соціальне служіння, яке звершує як на парафії, так і в римо-католицькому "Карітасі".

По обіді священики взяли участь в презентації збірки поезій українського поета Євгена Осередчука, де мали змогу зустрітись з активними членами української громади та працівниками посольства України у Молдові.

Зранку у суботу, 9 вересня, о. Роман Ільницький разом разом з о. Ігорем Плевським, о. Романом Поправкою, о. Юрієм Боєчком відслужили Святу Літургію. Опісля відбулась зустріч з представниками громади УГКЦ, які поділились своїми думками щодо подальшого розвитку громади. Однією з найбільших проблем українці назвали місце і час Богослужіння, тому головне питання для українців Молдови сьогодні - отримання земельної ділянки та будівництво власного храму.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: