Середа, 12 грудня 2018

У Таллінні українці відсвяткували храмовий празник

Понеділок, 02 жовтня 2017 15:58

У неділю, 1 жовтня, Українська Греко-Католицька Церква у м. Таллінн відзначала своє храмове свято. Українська церква в Естонії посвячена на честь Богородиці Троєручиці, заступниці усіх невинно скривджених.

Урочисту Божественну Святу Літургію очолив о. Вінкентій Пелих, ЧСВВ – ігумен василіянського монастиря святого Йосафата у Вільнюсі. У привітальному слові до громади о. Вінкентій звернув особливу увагу на значенні празника Покрови Богородиці в житті християнина.

На храмове свято також був запрошений душпастир для українців греко-католиків Латвії о. Роман Сапужак, який звершив чин освячення води. У своєму слові о. Роман наголосив на важливості освяченої води у житті християнина та розповів як часто та коли її споживати.

На завершення настоятель храму душпастир для українців греко-католиків Естонії о. Олег Попюк подякував усім присутнім за спільну молитву, а також всім тим, хто долучився до організації храмового свята.

Завершилися урочистості спільним частуванням при святковому столі, в часі якого своїм пісенним дарунком поділився бр. Пахомій Левчун, ЧСВВ, з василіянського монастиря у Вільнюсі.

За інформацією УГКЦ в Естонії

Фото Андрія Витвицького

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: