Середа, 21 квітня 2021

Євген Чолій зустрівся з українською громадою Атен

Неділя, 23 квітня 2017 09:05

У рамках робочого візиту до Греції Президент Світового Конґресу Українців Євген Чолій зустрівся з українською церковною громадою міста Атени.

У п`ятницю, 21 квітня, перед початком богослужіння Євген Чолій відвідав греко-католицького єпископа Мануеля Ніна, якому розповів про діяльність, яку провадить Світовий Конґрес Українців, а також про співпрацію поміж різними організаціями українців по цілому світі. Пан Євген повідомив про ті виклики, що постали тепер перед Україною та яким чином СКУ допомагає скоординувати зусилля українців, які проживають в різних країнах. Зі свого боку Владика Мануель розповів про свою діяльність як греко-католицького єпископа та про ті громади, що належать до його юрисдикції, серед яких також є і численна українська громада святого Миколая в Атенах.

Після завершення Служби Божої пан Євген звернувся до української громади та розповів про діяльність СКУ. Особливу увагу він закцентував на тому, що потрібно докладати зусиль - кожен на своєму місці і в тій країні, де тепер проживаємо, - щоб поширювати правдиву інформацію про ситуацію в Україні.

За інформацією прес-служби української церковної громади в Греції

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: