Неділя, 07 березня 2021

Українці Угорщини взяли участь у паломництві до святинь Західної України

Вівторок, 15 листопада 2016 15:11

Українці Угорщини взяли участь у паломництві до святинь Західної України. Кульмінацією прощі стала Божественна Літургія у василіянському храмі у Гошеві (Івано-Франківська область), де знаходиться чудотворна ікона Гошівської Божої Матері.

Проща відбулася з нагоди відкриття святкувань, приурочених до 400-річчя заснування Чину Святого Василія Великого. Серед паломників до Гошева була делегація угорського уряду на чолі з держсекретарем у справах церковних, національних та суспільних зв’язків Міністерства Людських Ресурсів Угорщини Міклошем Шолтесом. Його супроводжували:генеральний консул угорського консульства в Ужгороді Йосиф Бугайло Йосиф та почесний консул Угорщини в Івано-Франківську Василь Вишиванюк, представники державного самоврядування Українців Угорщини.

На завершення Літургії відбулася панахида за загиблими в Угорській революції 1956 року проти Радянських окупантів та українськими воїнами, які загинули через російську агресію на Сході України.

Після молитви на знак вдячності за допомогу Україні Ігумен Гошівського монастиря Отець Вікентій вручив подяки представникам угорської делегації.

Отець Вінкентій також провів екскурсію на території монастиря для паломників та представників угорського уряду і запросив прочан на монастирську трапезу.

Духовний супровід прощі здійснював о. Дам’ян Габорій, священник для української громади в Угорщині.

За інформацією прес-служби УГКЦ в Угорщині

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: