Четвер, 04 червня 2020

Українці з Угорщини взяли участь в паломництві до Маріапоч

Понеділок, 12 вересня 2016 15:11

10 вересня в марійній місцевості Маріапоч (Угорщина) відбулося паломництво українців до чудотворної ікони Божої Матері. Це вже третє офіційне паломництво українців до цього відпустового місця. Вже стало традицією, що в другу суботу вересня в цьому паломництві беруть участь духовенство та вірні із України, православні і греко-католики.

Цього року вперше у прощі до чудотворної ікони у Маріапоч взяли участь українці, які мешкають в Угорщині. Вони прибули із Будапешту, Вацу, Мішкольця та Ньїредьгази.

Українські паломники мали можливість помолитися перед чудотворною іконою, приступити то Тайни Сповіді та взяти участь у святковій Літургії.

“У майбутньому хочемо задіювати багато наших вірних з Угорщини та України до цього паломництва, бо це святе місце є дорогим для українського народу. З історії знаємо, що наші прабатьки навіть пішки долали сотні кілометрів, щоб занести свої молитви і просьби до Пресвятої Богородиці” ¬, - зазначив душпастир для українців Угорщини о. Дам’ян Габорій.

Сьогодні храм, в якому знаходиться чудотворна ікона, є національною святинею для угорських греко-католиків і римо-католиків. Протягом року відбуваються систематичні паломництва, на які з'їжджаються християни з цілого світу. Також це місце часто відвідують паломницькі групи з України, які їздять в паломництва до європейських святинь.

За інформацією прес-служби УГКЦ в Угорщині

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: