Четвер, 09 квітня 2020

15 квітня у Зарваниці відслужать Літургію та панахиду за о. Василем Поточняком

Понеділок, 11 квітня 2016 11:49

15 квітня в Марійському духовному центрі Зарваниця, що на Тернопільщині, відслужать Літургію та панахиду за виконавчим секретарем ПМВ протоієреєм Василем Поточняком з нагоди першої річниці його відходу до вічності.

Літургія розпочнеться о 10:00 у головному соборі Зарваниці.

Після Богослужіння відбудеться представлення сигнального примірника Щоденника, в якому о. Василь описував переживання своєї хвороби перед смертю.

Також цього дня в італійському місті Брешія, де провів останні роки життя о. Василь Поточняк, борячись з хворобою, відбудеться Архієрейська Божественна Літургія та Парастас за упокій його душі. Богослужіння очолить Апостольський Візитатор для українців греко-католиків в Італії та Іспанії Владика Діонісій (Ляхович). Літургія розпочнеться о 14:30.

Як зазначає прес-служба УГКЦ в Італії, Апостольський Візитатор закликає духовенство та вірних у неділю, 17 квітня, звершити поминальну Панахиду за о. Василем Поточняком у всіх громадах УГКЦ в Італії.

15 квітня 2015 р. Б. - після довгого, майже трирічного лікування важкої хвороби, на 42-му році життя о. Василь Поточняк відійшов у вічність у м. Брешія. Поховали його у крипті в Зарваниці.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: