Понеділок, 17 червня 2019

У Будапешті відзначили День Захисника України та свято Покрови

П'ятниця, 23 жовтня 2015 14:07

У Будапешті українці відзначили День Захисника Вітчизни та свято Покрови Пресвятої Богородиці. 

Святкування розпочалося спільною молитвою, яку провів душпастир для українців в Угорщині отець Дам’ян Габорій.

У програмі концерту, організованому Самоврядуванням українців Ержебетвароша спільно з самоврядуванням українців ІІ-го району Будапешта, був бойовий гопак від Варшавської школи, вірші Тараса Шевченка на козацьку тематику у виконанні угорського актора Гараї Роберта, пісні Бірток Дьонді про козаків, виступ вокального тріо «Водограй».

У рамках святкування також відбулася презентація І тому книги ««Подєбрадський полк» Армії УНР» авторства Романа Коваля та Віктора Моренця.
Цього ж дня Державне самоврядування українців Угорщини за підтримки Столичного самоврядування українців та Самоврядування українців Ержебетвароша провели конкурс художнього читання української поезії для школярів, приуроченого до «Дня Українського козацтва». У конкурсі взяли участь 30 дітей у трьох вікових категоріях від 3 років до 18 років.

У неділю, 18 жовтня, відбулася Божественна Літургія з нагоди празника Покрови Пресвятої Богородиці. Вірні мали нагоду приступити до сповіді та причастя. Святу Літургію очолив отець Дам’ян Габорій у супроводі співу місцевого хору Святого Єфрема.

За матеріалами прес-служби УГКЦ в Угорщині

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: