П'ятниця, 22 жовтня 2021

Учасникам спецкурсу ПМВ розповіли про застосування соцмереж у священничій праці

Субота, 26 червня 2021 11:19

Бути місіонером в інтернеті - важка робота. Але потрібно виходити за межі комфортного інформаційного поля і служити всім людям, зокрема тим, які не розділяють вашу позицію. Треба вийти їм назустріч. Про це заявила журналіст, керівниця Магістерської програми з медіакомунікацій УКУ Олена Кулигіна під час X спецкурсу ПМВ з місійного служіння для семінаристів передостаннього року навчання, який цьогоріч проходить у Львові.

Доповідь Олени була присвячена соціальним медіа на службі Церкві.

“Ви маєте говорити не тільки до своїх вірних, не тільки до навернених, тих, хто вже вірить і ходить до храму, а до всіх, - звернулася до майбутніх душпастирів доповідач. - Ви будете працювати з різними людьми, представниками різних середовищ, культур, релігій, і кожен з них може змінити свою думку, дивлячись на вас”.

Експерт наголосила, що визначення чіткої мети перебування у соцмережах допоможе визначитися з каналом комунікації і контентом.

«Перше правило усіх соціальних мереж – розуміти, для кого ви працюєте. SMM - інструмент для реалізації вашої великої стратегії”, - зазначила промовець.

Вона також закликала учасників спецкурсу створювати такий контент, яким люди захочуть ділитися. “Не хочеться просувати Церкву, релігійні спільноти за допомогою реклами. Тому треба створювати цікаві формати, щоби люди самі хотіли поширити, коментувати”, - підкреслила Олена Кулигіна.

Вона також порадила майбутнім душпастирям враховувати особливості соціальних мереж у своїй праці. І відзначила, що хоча Фейсбук в Україні охоплює найбільше користувачів - 15 млн осіб, найкраща динаміка зростання у YouTube, а найбільше часу в середньому українці проводять у TikTоk – 60-90 хв на день. “Зараз головний тренд у соцмережах - це відео. І це важливо враховувати у вашій подальшій діяльності”, - звернулася промовець до семінаристів.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: