П'ятниця, 22 жовтня 2021

о. Мирон Бендик на спецкурсі ПМВ: Завдання нашої проповіді - спричинити віру у людей

Четвер, 24 червня 2021 13:01

Місійне післаництво Церкви здійснюється всюди, на кожній парафії, по всьому світу. Якщо у селі, де мешкають 1000 людей, до церкви ходять 500, то решта 500, що не дійшли до храму, - це і є ваша місія. Про це заявив ректор Дрогобицької духовної семінарії д-р Мирон Бендик, виступаючи під час X спецкурсу ПМВ з місійного служіння для семінаристів передостаннього року навчання, який цьогоріч проходить у Львові.

Отець-ректор представив учасникам спецкурсу основи місіології та євангелізації. 

Він наголосив, що коріння місії Церкви заходиться в особі Ісуса Христа, який доручив апостолам місію спасіння людства, закликаючи їх: “Ідіть і зробіть учнями всі народи”.

“Ми опинилися у духовній семінарії, тому що насамперед нас покликав Христос. “Не ви мене вибрали, а я вас вибрав”. Ісус конкретно не казав, куди кому йти, Він сказав: навчіть всіх. Це глибинний сенс християнської місії – проповідувати між усіх людей заради їхнього спасіння”, - додав священник.

О. Мирон Бендик відзначив, що апостоли мислили широко і йшли всюди проповідувати Євангеліє. “Апостол Андрій -перший проповідник на наших землях. Він був у Скіфії, він прийшов до наших предків. Він йшов у нові землі ініціативно і безстрашно, - зазначив отець-ректор. - Ви маєте йти проповідувати, як апостоли. Найперше - до нашого народу. Це називається внутрішньою місією. Завдання нашої проповіді - спричинити віру у людей. Бо віра дає сподівання завтрашнього дня. Другий аспект місії церкви – катехизація. Тобто спочатку Євангелізація, а потім катехизація”.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: