П'ятниця, 22 жовтня 2021

У Львові розпочався X спецкурс ПМВ з місійного служіння для семінаристів

Четвер, 24 червня 2021 12:58

Кожен з вас має відчувати місійний дух, бути місіонером у різних середовищах і ситуаціях. Це служіння, до якого запрошує нас Господь, щоби допомагати людям зростати у вірі, де б вони не перебували. Про це заявив Голова Пасторально-міграційного відділу владика Степан Сус під час X практичного спецкурсу ПМВ з місійного служіння для семінаристів передостаннього року навчання.

Цьогоріч курс проходить у Львові і в ньому беруть участь 60 вихованців 4 семінарій УГКЦ.

“Маємо нагоду бути тут разом і пригадати собі наше покликання бути місіонерами. Слово “місія” означає післаництво. Ви як майбутні душпастирі покликані йти назустріч людям. Сьогодні ми розуміємо, що стала форма парафіяльного життя, коли священник служить в одній церкві, спілкується з парафіянами, яких знає з покоління в покоління і які його знають, - відходить у минуле. Священник має робити щось більше, придумувати нові формати, як запросити людей до Церкви, як зробити так, щоби вони захотіли бути практикуючими християнами”, - зазначив владика Степан.

Він зауважив, що Пасторально-міграційний відділ покликаний опікуватися українськими спільнотами у тих країнах, де немає ієрархічних структур УГКЦ. Найбільші з них - це Іспанія та Португалія.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: