Вівторок, 30 листопада 2021

Архиєпископ Мадрида зустрівся з учасниками семінару ПМВ для священників Іспанії

Середа, 02 червня 2021 12:36
На духовно-формаційний семінар для священників Іспанії, який ПМВ проводить у Мадриді, завітав Ординарій для Католиків Східного обряду в Іспанії, Архиєпископ Мадрида Кардинал Карлос Озоро.
 
У слові до священників Ординарій наголосив на цінності родинних відносин між батьками і дітьми, і зауважив, що віра в родині передається до серця як досвід, а не як наука. «Саме в Домашній Церкві діти засвоюють перші лекції: прощення, милосердя, слухання, співпрацю, сопричастя. І це є правдиве багатство Церкви. Усвідомлення цього підказує правильні душпастирські дії Церкви, скеровані допомогти Домашнім Церквам у їхньому розвитку. Тому у душпастирстві родин йдеться про конкретну турботу і супровід. А тоді сама родина буде Євангелізувати інші родини методом "притягання", яке захоплює», - зазначив Архиєпископ Мадрида учасникам семінару.
 
Голова ПМВ владика Степан Сус подякував кардиналу та присутньому вікарію ординаріату для католиків східного обряду в Іспанії о. Андреасу Мартінесу Естебану за опіку українцями і подарував Ікону Пресвятої родини, адже цьогорічний семінар ПМВ присвячений саме родині.
 
 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: