Неділя, 07 березня 2021

Як українці у Будапешті відзначили Великдень

Середа, 15 квітня 2015 16:56

У день Воскресіння Христового святкова Літургія відбулася в угорському греко-католицькому храмі св. Флоріяна м. Будапешт. У цьому храмі українці щомісяця збираються на богослужіння українською мовою.

Напередодні, у Страсний тиждень, для української громади з Будапешту та околиць були проведені Великопісні реколекції. Духовні науки були поєднані з Страсними богослужіннями. Реколектантом був отець Дамян Габорій, душпастир для українців в Угорщині. В рамках духовних наук відбулися зустрічі з дітьми, молоддю та дорослими. Духовні науки та страсні богослужіння проходили в приміщенні Державного самоврядування українців в Угорщині.

Під час літургії отець Дамян прочитав Великоднє послання Святішого Патріарха Святослава, глави УГКЦ. На завершення богослужіння священик привітав усіх присутніх зі святом. Святкову Літургію на Великдень співав хор з греко-католицького храму м. Мішкольц спільно з місцевою громадою. У молитві взяли участь представники дипломатичного корпусу, гості з України та українці, які мешкають в різних куточках Угорщини.

Після Літургії діти з недільної школи привітали усіх з Воскресінням Христовим, а також відбувся виступ соліста Львівської обласної філармонії тенора Назара Тацишина.

На завершення на площі біля церкви відбулося освячення Великоднього кошика і святкове частування потому.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: