Неділя, 29 листопада 2020

Владика Степан Сус взяв участь у хіротонії нового єпископа Мілана Стіпіча у Хорватії

Понеділок, 19 жовтня 2020 12:41

З Благословення Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава Голова ПМВ владика Степан Сус взяв участь у хіротонії нового єпископа Криживецької єпархії для греко-католиків східного обряду, що проживають у Хорватії, Боснії і Ґерцеговини та Словенії, владики Мілана Стіпіча.  

Рукопокладання відбулося 17 жовтня у хорватському місті Крижевці.

Напередодні Владика Степан разом з усією спільнотою помолився Вечірню у місцевому катедральному соборі Пресвятої Трійці.

Єпархія налічує близько 22 тис греко-католиків, у ній діє 46 парафій. Владика Мілан Стіпіч у своїй промові зазначив, що сьогодні третина його вірних - це українці греко-католики, що переїхали на територію єпархії із Західної України.

Під час візиту до Хорватії Голова ПМВ також провів робочу зустріч із митрополитом Угорської Греко-Католицької Церкви владикою Филипом Кочішем. Єпископи обговорили стан душпастирства українців в Угорщині, перспективи його розвитку та виклики, з якими часто зустрічаються українці за кордоном.

Крім того, владика Степан  відслужив Святу Літургію у спільноті сестер-домініканок у хорватському місті Спліт. «В обличчі віруючих людей, в обличчі християн Бог зустрічається у цьому світі з тими, хто шукає дороги до Нього», - зазначив єпископ.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: