Понеділок, 20 вересня 2021

Блаженніший Святослав привітав о. Андрія Гаха з 45-річчям

Середа, 19 серпня 2020 10:40

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав привітав окремим листом заступника Голови ПМВ о. Андрія Гаха з 45-річчям.

«Сьогодні дякуємо Милосердному Богові за дар Вашого життя і священничого служіння, яке увінчалося багатьма справами для Слави Божої і піклування про добро людей. Також дякуємо Йому за таланти, якими так щедро Вас наділив і які Ви використовуєте у служінні тим, хто шукає Бога та його святої волі», - йдеться у листі Блаженнішого Святослава.

Глава Церкви зауважив, що отець Андрій вже 10 років служить в Патріаршій курії у Пасторально-міграційному відділі. «Через Ваше служіння наша Церква ніжними руками обіймає тих, які перебувають на чужині, через Боже Слово подає їм розраду та духовну поживу. Так відкривається глобальність нашої Церкви і сповняється спасительне завдання Самого Господа нашого Ісусу Христа: «Ідіть і навчіть всі народи», - зауважив Предстоятель УГКЦ.

І додав, що завдяки ревній командній праці о. Андрію вдалося випрацювати добру комунікацію із священниками, які служать для наших вірних в різних куточках світу, де поки немає церковних структур УГКЦ.

«Високо цінуємо Ваше служіння сотрудником у нашому Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві та гідний приклад одруженого священнослужителя. Хай Господь благословить усі Ваші добрі наміри й починання, даруючи сил і послідовності в їх реалізації. Хай Ваше життя і надалі буде сповнене великодушністю і радістю для Вашої сім’ї та рідних, жертвенністю у священничому служінні. Нехай Покров Пречистої Діви Марії, Матері Господа нашого Ісуса Христа, завжди перебуває над Вами та працею Ваших рук. Сил і наснаги для нових звершень для Божої слави і добра нашої Церкви!» - побажав Блаженніший Святослав о. Андрію Гаху.

 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: