Вівторок, 29 вересня 2020

Звернення Голови ПМВ до співвітчизників і вірних УГКЦ у Лівані

Середа, 05 серпня 2020 16:16

Дорогі Сестри і Брати, наші співвітчизники і вірні нашої Церкви в Лівані!

Дозвольте звернутись до Вас із словами щирого братерського співчуття та тривоги у зв’язку з вчорашніми трагічними подіями у Лівані. Через Засоби Масової Інформації відлуння тих руйнівних вибухів рознеслись також і у Вашій Батьківщині, а через описані у Ваших сторінках Соціальних Мереж особистих переживань, побоювань та схвильованості передались також і кожному з нас.

В цей момент, коли намагаєтесь у надії розпочати новий день життя та Вашої історії, запрошую Вас разом з Христом, нашим Спасителем ввірити усіх, хто постраждав і терпить у руки Милосердного Отця: «У руки Твої, Отче віддаю дух мій», віддаємо тривоги, віддаємо надії і віддаємо наше життя. Хочу запевнити Вас, що із щирим братерським і християнським співчуттям слідкуємо за подіями, які у Вас відбуваються. З України і від Патріаршого Собору Святого Воскресіння присилаємо Вам нашу молитву за Вас і щирі співчуття запевнюючи, що Ваші терпіння, смутки, тривоги і надії, є також і нашими. Молимось за Вас.

Хай Господь Вас оберігає і захищає, наповнить Своїм миром. Відвідає Вас і Своєю Присутністю розділяючи щоденність потішить Вас. Пресвята Богородиця Харіса, що з вершини Ливанських гір споглядає і заступається за Вами і за усіма жителями Богоспасаємого Ливану хай влиє світло надії відганяючи темряву страху. Святі Ливанського Народу Юрій Побідоносець, Марон, Шарбель, Рафка, Німатулла хай надихають Вас покладати довіру і уповати на Господа і не втрачати довіру до людини.

В очікуванні на зустріч із Вами, з молитвою та пастирським благословенням,

Преосвященніший владика Степан Сус, Голова Пасторально-Міграційного Відділу Патріаршої Курії УГКЦ


Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: