Вівторок, 29 вересня 2020

Владика Степан Сус: В умовах карантину наша Церква через медійність стала знаною і популярною для багатьох людей, навіть тих, які до неї раніше не ходили

Четвер, 06 серпня 2020 16:00

Під час епідемії COVID-19 УГКЦ через медійність стала знаною і популярною для багатьох людей, навіть тих, які до неї раніше не ходили. Про це заявив Голова ПМВ владика Степан Сус у програмі “Добра розмова” на Радіо Воскресіння, відповідаючи на запитання, як вплинув коронавірус на Церкву.

«Обставини коронавірусу створили нові виклики для всієї Церкви. Є позитиви, є негативи. З одного боку, наша Церква через медійність стала знаною і популярною для багатьох людей, навіть тих, які до неї раніше не ходили. Багато телеканалів сьогодні ретранслюють Богослужіння з Патріаршого Собору. І люди навіть мимоволі, перемикаючи канали, потрапляють на Літургію і їм стає цікаво: гарна церква, гарно співають, українською», - зазначив владика Степан.

Єпископ зауважив, що багато українців з Центральної і Східної України для себе по-новому відрили УГКЦ.

«Багатьом людям, які не ходили до Церкви, така медійність допомогла безболісно, без страху відчинити двері Церкви. Сьогодні храми є транспарентні, через онлайн-трансляцію ви можете бачити їх зсередини, - додав Голова ПМВ. - Багато людей бояться йти до Церкви, бо бояться заразитися. Ми не знаємо, що буде далі. Головне пам’ятати, що Церква молиться за всіх людей. Церква - це не тільки будівля, а передусім наша спільна зустріч з Богом і бажання бути з Ним».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: