Неділя, 07 березня 2021

Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир (Війтишин) зустрівся з дівчатами семінаристів

Опубліковано в Курси для семінаристів Вівторок, 29 жовтня 2013 13:31

Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир (Війтишин) познайомився з дівчатами семінаристів, які відвідали спецкурс місійного служіння, що відбувався в Івано-Франківській духовній семінарії імені святого Йосафата протягом 25 червня - 1 липня 2012 року.

Дівчат запросили на спецкурс на три дні, щоб відкрити їм специфіку душпастирського служіння далеко за межами рідної домівки.

“Служіння Богу - це спільне служіння. Хочемо, щоб ви були добрими помічницями у Христовій Церкві, щоб ви могли дати добрий приклад, особливо сьогодні, коли в світі так багато неправди і несправедливості. Церква у вас вбачає справді велику допомогу”, - звернувся Владика до майбутніх дружин священиків.

Митрополит Івано-Франківський виступив і перед вихованцями чотирьох семінарії: “Дуже приємно, що ця зустріч проходить у нас, в Івано-Франківську. Я радий, що Владика Йосиф і отці зробили так, щоб ви могли зустрітися разом, познайомитися, адже ви всі є однолітки, перед вами - служіння. Як багато ви цими днями знайшли одні одних, бо згодом у житті будете йти поруч. А якщо це будуть великі відстані, то все одно будете знати, що маєте приятеля: з ким поділитися, з ким порадитися. Ми будемо старатися допомогти вам, щоб ви могли служити нашим вірним”.

Митрополит Івано-Франківський розповів семінаристам і про свій шлях до Церкви: “За молодості я знав Церкву переслідування, Церкву катакомб. У ті часи тим, хто святився на служіння Богу, говорили: починайте сушити сухарі. То були часи ув’язнення, переслідувань. Моє навчання проходило у підпільній семінарії і священиче свячення приймав я в батьківському рідному домі, де була тільки родина і сестри служебниці з міста Бучача. Отаке було моє велике торжество. Я щасливий і дякую Богу, що Господь за такий короткий період дав мені можливість стати свідком великих історичних змін, коли відбувся розпад такої великої безбожної держави, і те, що тоді переслідували, ми можемо вільно сповідувати і примножувати”.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: