Вівторок, 30 листопада 2021

Голова ПМВ зустрівся з громадою УГКЦ в Албуфейрі: Ми покликані до любові

Середа, 23 жовтня 2019 15:02

Під час душпастирського візиту до Португалії Голова ПМВ владика Йосиф Мілян відслужив Літургію у місті Албуфейра і поспілкувався з місцевою громадою УГКЦ. Йому співслужили місцеві священники о. Олег Трушко і о. Іван Гудзь, а також працівники ПМВ о. Андрій Гах і о. Віталій Храбатин.

На Службі Божій були присутні близько 100 вірних.

Під час проповіді владика Йосиф підкреслив, що кожен християнин протягом всього життя має дбати про своє гідне ім’я, яке записане не тільки на землі, а й на Небі.
«Ми часто шукаємо утвердження себе в цьому світі. Хтось збирає відсотки на кредитних картках. Хтось ціле життя будує. Хтось інвестує в дітей. Але скільки би ми не здобували, не осягнули, нам хочеться, щоби нас впізнавали ті, хто в цьому світі щось вартують. Так само собі по-людськи думали апостоли. Навіть більше. Вони досягнули такого великого успіху, що, взиваючи ім’я Ісуса Христа, робили надзвичайні діла. Як каже євангеліст Лука: “духи їм корилися”. Очевидно, це давало їм підстави прийти до свого Вчителя, іменем якого виганяли бісів, виявити свою радість, однак ми чули, що сказав Господь: «Не тіштеся тому, що духі вам коряться. Тіштеся, що імена ваші записані на Небі», - зазначив Голова ПМВ.

Єпископ зауважив, ціле життя християнина супроводжує проголошення його імені. Тому батьки виховують дітей з настановами, щоби не зганьбили власного імені в цьому світі, а “світилися добром, любов’ю і Богом”.

«Христос відкриває нам правду на те, щоби ми тішилися і жили так, що імена наші записані на Небі. Що це означає? На Небі наша батьківщина. Бог кожного з нас полюбив відвічною своєю любв’ю. Бог ніколи не розчаровує, особливо тих, які йому вірять і які дбають про своє гідне ім’я у книзі життя, котре він написав кожному з нас під час святого Хрещення, - наголосив владика Йосиф і додав. – Неправда, що Вічність буде щаслива колись. Щаслива Вічність зачинається тут, на землі. Хотів би, дорогі, вам побажати, аби з нашою спільною молитвою прийшли до наших душ умиротворення Боже і усвідомлення, що ми покликані до любові, і першим в черзі, аби любити і бути любленим, стоїть наш Бог”.

У рамках візиту до Португалії Голова ПМВ разом з працівниками ПМВ о. Андрієм Гахом і о. Віталієм Храбатином відвідають Лісабон, Порто, Сетубал і Віла-Нова-де-Гайя, де зустрінеться з вірними УГКЦ і місцевими ієрархами.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: