Четвер, 04 червня 2020

Владика Володимир Війтишин очолив святкування Дня Матері в українській громаді Афін

Середа, 15 травня 2019 10:39

У неділю, 12 травня, українці Греції зібралися на святкування Дня матері в катедральному соборі Пресвятої Трійці в Афінах. Архієрейську Божественну Літургію очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин у співслужінні із священиками: о. Віталій Токар - допоміжний судовий Вікарій Івано-Франківської Архієпархії; о. Атанасій Армаос - грецький священнослужитель; о. Петро Фучо - священик Пряшівської архиєпархії Словацької ГКЦ; о. Макарій Ленів, ЧСВВ - представник греко-католиків з Криму та о. Андрій Твердохліб - настоятель місцевої української греко-католицької громади.

На богослужінні також був присутній єпископ-емерит Димитрій Салахас, який передав вітання від правлячого архієрея Мануїла Ніна, який цими днями перебуває поза Грецією.

Після Літургії відбувся святковий концерт. Спочатку із привітанням матерів виступили місцеві колективи українських товариств та асоціацій, українських суботніх шкіл, дитячого та дорослого церковного хорів; а згодом святкування продовжилося виступом заслуженого артиста України, гумориста Миколи Савчука та народного артиста України Богдана Сташківа.

На святі також були присутні представники України в Грецькій Республіці - два Консули та прес-секретар Посольства України в Греції.

За інформацією прес-служби української церковної громади м. Афіни

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: