Субота, 07 грудня 2019

УГКЦ у Таллінні провела у День матері Пасхальну зустріч

Вівторок, 14 травня 2019 14:39

12 травня, у День матері, в м. Таллінн відбулась "Пасхальна зустріч", яку організувала Українська греко-католицька церква в Естонії.

Гостями зустрічі були представники естонського духовенства і монашества, політичні, громадські та культурні діячі, а також представники української громади та вірні УГКЦ з усієї Естонії. 

На початку зустрічі з привітальним словом до гостей виступили Апостольський Адміністратор Естонії єпископ Філіпп Журдан, душпастир для українців греко-католиків Естонії прот. Роман Кіх, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Естонській Республіці пані Мар’яна Беца та член Ріґікоґу (парламенту Естонії) Тармо Круузімяє. У виступах було наголошено на важливості єдності, підтримки один одного та співпраці для розбудови суспільства, де всі почуваються рівними та потрібними.

Під час зустрічі гості мали можливість насолодитись музикою та чудовим співом у виконанні Олени Бражник, Оксани Сінькової та вокального ансамблю "Крила" у складі Любов Лаур, Олена Думініка та Людмила Грам'як. 

Також естонським гостям були представлені українські великодні традиції. Увагу присутніх привернули писанки з церковної колекції, виставка картин українського художника Дмитра Добровольського та учнів недільної школи "Надія", фотовиставка з життя талліннської парафії УГКЦ. 

Під час фуршету усі гості мали можливість ближче познайомитись між собою, поспілкуватись та більше дізнатись про діяльність УГКЦ в Естонії. А в кінці зустрічі між присутніми був розіграний традиційний український великодній кошик, який цього разу поїхав до м. Тарту.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: