Четвер, 09 квітня 2020

В Угорщині для громади УГКЦ відбулись Великопісні реколекції

Четвер, 18 квітня 2019 12:30

13–14 квітня для українців греко-католиків Будапешта провели великопісні реколекції. Дні духовної віднови відбулися на українській греко-католицькій парафії Покрови Богородиці. Реколектантом був канцлер Київської Архієпархії УГКЦ о. Василь Чудійович.

Основну увагу реколектант зосередив на ролі мирян в Церкві, що випливає з отриманих у Таїнстві Хрещення служінь: пророчого, царського та священичого. Реколектант відзначив, що пророче служіння закликає кожного християнина відчитувати «знаки часу», зокрема, пізнаючи Істину в Христі, вміти розрізнити правду від обману, особливо в сьогоднішній час, який називають «епохою пост-правди».

Царське служіння покликає мирянина володіти своїми емоціями та поривами тіла, щоб в такий спосіб все більше уподібнюватися Христу,  відзначив о. Василь. А вміння відповідально царювати у світі стимулює християнина бути співтворцем Богові у розвитку всього створеного.

У рамках реколекцій також відбулася зустріч з дітьми церковної Рідної школи.

Духовні науки завершилися в неділю після Літургії, де присутні в церкві могли поспілкуватися з отцем та поставити свої питання. Учасники також реколекцій скористали зі святих тайн Покаянні та Євхаристії.

Вже стало традицією, що українська громада щороку під час Великого та Різдвяних постів мають реколекційні науки, на які запрошуються священники з України.

За матеріалами прес-служби УГКЦ в Угорщині

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: