П'ятниця, 03 квітня 2020

У Будапешті відбулася презентація Ліги Католицьких жінок

Середа, 17 квітня 2019 11:35

14  квітня для української громади в Угорщині відбулася презентація відомого українського світового руху - Ліги греко-католицьких жінок.

Захід відбувся на парафії  Покрови Богородиці в Будапешті УКГЦ  після Божественної Літургії. Презентацію жіночої організації провела голова Ліги греко-католицьких жінок України Тетяна Чудійович, яка прибула з спеціальною місією із Києва.

Пані Тетяна розповіла, що Україні організація утворилась за сприяння Ліги католицьких жінок Канади і особисто Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава у 2013 році з метою залучити та об’єднати активних цілеспрямованих греко-католицьких жінок, які б хотіли долучитися до розбудови та розповсюдження УГКЦ. «Свого часу так зробили українки в Канаді. Вони фактично своїми руками збудували церкви і відстояли свою ідентичність у вірі в Канаді. І зараз ця Ліга католицьких жінок Канади є надзвичайно потужною організацією», - зазначила Тетяна Чудійович. Голова Ліги Греко-Католицьких жінок України також зауважила, що головним завданням організації є допомога ближньому, який є у потребі.

За матеріалами прес-служби УГКЦ в Угорщині

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: