Четвер, 04 червня 2020

Голова молодіжної спільноти Володимир Крамар священикам: Шукайте власних моделей праці з молоддю

П'ятниця, 19 жовтня 2018 11:25

Священики мають шукати власну модель співпраці з молоддю, бути гнучкими і дослухатися до потреб молодих людей. Про це заявив Голова молодіжної спільноти при українській парафії Святих Сергія і Вакха у Римі Володимир Крамар під час ІІ Форуму мігрантів УГКЦ  Центральної та Західної Європи, присвяченого молоді, який ПМВ проводив у Римі.

«У співпраці з молоддю найперше заохочую священиків не боятися, і починати з найменшого. Не дивіться на кількість  - нехай буде 2 чи 3 особи, це вже добрий фундамент. Навіть на Софії ми починали з малої кількості людей», - зазначив Володимир Крамар.

Він підкреслив, що немає готових моделей успішної праці з молоддю. І наголосив на важливості створення такого місця, де молода людина добре почувається. «Якщо вона чується добре - вона туди повернеться. Це має бути місце, де її зрозуміють, де її вислухають, - зазначив голова молодіжної спільноти. - Я вас заохочую шукати вашу особисту модель співпраці. Бути гнучкими, дослухатися до потреб. Працювати навколо певних цінностей – співчуття, добро, милосердя».

Розповідаючи про організацію своєї молодіжної спільноти, Володимир відзначив, що молодь зустрічається при парафії, обговорює всі теми, які її цікавлять – політика, економіка, спорт, спільно проводить соціальні акції і дозвілля.

«Ми робимо благодійні обіди, акції, відвідуємо хворих, влаштовуємо майстер-класи. І це дуже сильно об’єднує. До нас приходить різна молодь, не тільки вірні УГКЦ. Це і представники Київського і Московського патріархатів УПЦ, і протестанти. Ми об’єднуємося навколо добрих ідей і це помаленьку дає свої плоди, - зазначив керівник молодіжної спільноти. - Я не змушував цю молодь йти до Церкви на Літургію. І ви ніколи не доб’єтесь того, щоби 100% молоді, яка приходить на зустріч, приходила на богослужіння. Але ваше завдання - її мотивувати, зацікавити, розказати про важливість Літургії, про її Божественну місію. Ніколи не можна насаджувати правду силою. Господь нікого не хоче силою змусити вірити в Нього або бути щасливим».

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: