П'ятниця, 05 червня 2020

О. Віталій Храбатин представив діяльність ПМВ на зустрічі координаторів програми “Жива парафія” в Іспанії

П'ятниця, 01 грудня 2017 12:42

У Мадридському передмісті Лос Молінос (Іспанія) завершилася третя всецерковна зустріч Єпархіальних координаторів Стратегії розвитку УГКЦ 2020 “Жива Парафія - місце зустрічі з Живим Христом”. 

Останні дні робочих сесій були присвячені річним підсумкам виконаної праці з впровадження в життя Стратегії розвитку УГКЦ 2020 та постанов Синоду Єпископів УГКЦ.

Фахівці робочої групи презентували статистику і аналіз зібраних анкет. Представник Патріаршої Курії О. Петро Рак розповів про плани кожної комісії і відділи Патріаршої Курії та шляхи їхньої реалізації.

Також для присутніх єпархіальних координаторів виступив з доповіддю і представив діяльність Пасторально-міграційного відділу експерт ПМВ о. Віталій Храбатин. Священик розповів про роботу відділу як в Україні, так і на тих територіях, де є наші вірні, але немає ієрархічної структури УГКЦ. Говорячи про майбутню діяльність ПМВ, доповідач представив ідею і потребу створення Місійного Інституту, який міг би частко задовільнити потреби вірних УГКЦ у світі і виявив би конкретну турботу про душпастирів, кваліфіковано готуючи їх до служіння поза межами України.

Завершуючи п'ятиденну зустріч координатор робочої групи Єпископ Кен Новаківський, Єпарх Нью-Вестмінстерський, разом з єпархіальними координаторами опрацювали конкретні пропозиції і напрямні праці у власних єпархіях на наступний рік.

У зустрічі, яка тривала з 27 листопада по 1 грудня, взяли участь 38 єпархіальних координаторів з усього світу, де є УГКЦ. Саме єпархіальні координатори несуть відповідальність за впровадження програми «Жива парафія − місце зустрічі з живим Христом» на місцях.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: