Неділя, 07 березня 2021

Українська громада на Кіпрі вшанувала пам’ять жертв голодоморів в Україні

Неділя, 26 листопада 2017 22:27

У суботу, 25 листопада, українська громада Кіпру зібралася в Лімасолі на заупокійні Богослуження та вечір-реквієм за жертвами геноциду українського народу, здійсненого керівництвом ВКП(б) та урядом СРСР у 1932–1933 роках, шляхом організації штучного масового голоду.

Заходи, приурочені вшануванню жертв голодоморів 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 років, розпочалися о 19:30 в маронітському храмі св. Шарбеля із запалення свічки пам‘яті та заупокійної панахиди, яку очолив ієр. Тарас Остафіїв.

Продовженням поминальних заходів став вечір-реквієм, який підготували місцеві члени української громади. На завершення вечора присутні ділилися спогадами, які передавалися з покоління в покоління в їхніх сім‘ях від родичів, що пережили ці жахливі події.

Вшанування жертв голодоморів відбулося і в столиці Кіпру - в Нікосії у неділю, 26 листопада, о 18:00 в маронітському катедральному соборі Матері Божої. Розпочалися моління із Божественної Літургії, яку очолив ієр. Тарас Остафіїв, по завершенні якої всі присутні запалили свічку пам‘яті і помолилися панахиду за упокій невинно убієнних співвітчизників в часі великого і страшного геноциду українського народу.

У молитві та поминальних заходах взяли участь посол України в Кіпрській республіці Борис Гуменюк та його дружина і співробітники посольства.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: