Четвер, 09 квітня 2020

В ОАЕ розпочала роботу суботня українська школа

Вівторок, 10 травня 2016 16:06

В Об’єднаних Арабських Еміратах розпочала роботу суботня українська школа. У навчальному закладі, розташованому на території церкви Christ Church у м. Дубай, вивчатимуть українську мову, літературу, народознавство України, народні танці й співи та християнську етику за згодою батьків. Навчання вестимуть 7 викладачів з фаховою вищою освітою, а також дитячий психолог.

У школі навчання буде проводитися для дітей трьох вікових груп: діти віком 3-5 років, 6-8 років та 9-13 років. Усі шкільні предмети узгоджені з програмами Міністерства освіти України. Викладачі адаптували навчальні курси для викладання в суботній школі.

"Місія школи – навчання й виховання молодого покоління українців ОАЕ в українських традиціях, сприяння покращенню іміджу України у світі шляхом поширення нашої мови, літератури, культури й історії. Ми прагнемо створити "оазу" української культури в арабському середовищі. Тут діти можуть відчути своє коріння, не втрачати ментальний зв'язок з історичною батьківщиною, що допоможе їм успішно "вписатися" в систему як української, так і міжнародної освіти", - розповів капелан УГКЦ в ОАЕ та Південній Аравії о. Юрій Юрчик.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: