Понеділок, 20 вересня 2021

Голова ПМВ вручив сертифікати учасникам X спецкурсу ПМВ з місійного служіння

Неділя, 27 червня 2021 11:37
Голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владика Степан Сус вручив сертифікати учасникам X практичного спецкурсу ПМВ з місійного служіння для семінаристів передостаннього року навчання, який цьогоріч проходить у Львові.
 
“Я відкритий, щоби кожного вас почути, підтримати, підказати, - звернувся до семінаристів єпископ. - Після закінчення семінарії ви самі відповідатиме за себе, готуватиметесь до священства, а пізніше ще й відповідатимете за тих людей, які братимуть з вас приклад. Це непростий етап, і ви повинні знати, що ви завжди маєте на кого розраховувати. Я би хотів, щоби ніхто з вас не чув себе розчарованим. Церква Вас потребує! А ми у Пасторально-міграційному відділі цим курсом доповнили ваші знання про місійне служіння”.
 
 
Цього року в спецкурсі, який тривав з 23 по 27 червня, взяли участь 60 вихованців 4-х семінарій УГКЦ: Львівської, Дрогобицької, Київської та Івано-Франківської. На останні дні традиційно були запрошені дівчата семінаристів-кандидатки на їмостей, щоби ознайомити їх з особливостями служіння поза межами України.
 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: