Понеділок, 20 вересня 2021

О. Андреас Мартінес Естебан презентував учасникам семінару ПМВ авторську книгу "Щоденник Йосифа з Назарету"

Четвер, 03 червня 2021 21:52

В останній день духовно-формаційного семінару ПМВ для священників УГКЦ в Іспанії Генеральний вікарій для Східних Католиків в Іспанії о. Андреас Мартінес Естебан поділився свідченням особистого переживання року Святого Йосифа Обручника і презентував авторську книгу "Щоденник Йосифа з Назарету".

 

Він зазначив, що ця книга, так само, як життя святого Йосифа, - не є богословським трактатом, але прикладом для духовного життя. Вона про духовність. У її приготуванні Отець використав метод медитації св. Ігнатія Лойолі з "Духовник Вправ".

 

“Як Марія показує шлях паломництва, так і Йосиф є тим супровідником у духовному паломництві. Як і Марія, Йосиф свідчить про Христа і Його присутність. Він, як і увесь народ, чекав на Месію, Богом був покликаний увірувати в те, що Дитя Ісус є очікуваним Месією. Як Марія, так і Йосиф приклали зусиль дивитись у власне серце, запитуючи, сумніваючись, переживаючи. "Як воно станеться?" і "Як тепер буде?" - ці питання віри жевріли в серці Обручника, і вони є тими самими, що і Пречистої після Благовіщення. І ті самі питання живуть у наших серцях, а нашим життям, служінням, молитвою, терпінням на них відповідаємо”, - зазначив о. Андреас.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: