Понеділок, 20 вересня 2021

Римська спільнота «Матері в молитві» відзначила 11-ту річницю свого заснування

Вівторок, 18 травня 2021 14:58
У неділю Мироносиць римська спільнота «Матері в молитві» прокатедрального собору Святої Софії УГКЦ відзначила 11-ту річницю свого заснування. Подія відбулася із благословення владики Діонісія (Ляховича), Апостольського екзарха для українців в Італії.
 
«Жінки, що прийшли до Ісусового гробу, аби намастити Його тіло, зустріли ангела, який їм благовістує про Воскресіння Христове. Бажаю вам, дорогі жінки, відваги мироносиць в нинішньому світі. Будьте сміливі нести миро на рани тих, хто потребує, а також приймати все, що вам в житті посилає Бог, аби стати Його вірними послідовницями, - на завершення Літургії сказав о. Марко Семеген, ректор прокатедрального собору Святої Софії УГКЦ, голова товариства «Свята Софія».- Будьте мироносицями спокою, бо такою повинна бути постава жінки в сьогоднішньому світі».
 
Відтак віряни помолилися Молебень до Пресвятої Богородиці, в якому подякували Матері Божій за молитовну спільноту матерів. «Ми дякуємо сьогодні Богові за всіх засновниць спільноти на цих теренах та місію, яку ви несете для всієї громади. Ваша постава – це постійна молитва, з якої випливають і вчинки. Подібно, як віра без діл, мертва, так само молитва без служіння та дії теж є такою. Нехай Господь вам зішле сили й наснаги, а Марія скріплює ваші внутрішні й фізичні сили», - побажав матерям священник.
 
 
Керівниця спільноти «Матері в молитві» прокатедрального собору Святої Софії УГКЦ - Стефанія Сосновська, родом із Моршина. «В Італії я мешкаю вже двадцять один рік; їхала на заробітки на півроку, а залишилася на довше. У 2010-му році ми заснували тут спільноту разом із Марією Озар, яка тепер вже мешкає в Україні, першим духівником якої був о. Андрій Чорненко», - розповіла вона. За її словами, учасниць молитовної групи собору налічується близько 20 і вони збираються щонеділі. «Були випадки, що ми молилися за дар материнства для кількох родин і, завдяки спільній молитві, родинам вдавалося відчути дар батьківства. У багатьох із нас були й особисті сімейні труднощі, за вирішення яких ми молилися і з Божою допомогою їх вдалося подолати. Отак, молячись, ми зближаємося з Марією й нашими сім’ями. Таким чином ми разом із Богородицею оберігаємо наші родини», - розповіла пані Стефанія.
 
За інформацією Руслани Ткаченко для пресслужби товариства «Свята Софія»
Світлини пресслужби товариства «Свята Софія»
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: