Четвер, 20 січня 2022

У Братиславі призначили настоятеля для українців греко-католиків

Понеділок, 29 березня 2021 13:07

У неділю, 28 березня, у Братиславі (район Ламач) у Храмі Святої Розалії відбулась Літургія в онлайн форматі, під час якої єпископ Братиславської єпархії Словацької Греко-Католицької Церкви владика Петер Руснак зачитав декрет про призначення о. Ігоря Марусина настоятелем парафії греко-католиків української національності, що проживають на території Братиславської єпархії.

Згідно з декретом, о. Ігор Марусин приступає до виконання своїх душпастирських обов’язків на території Братиславської єпархії Словацької Греко-Католицької Церкви з 1 квітня 2021 року.

Храм Святої Розалії, де збираються на молитву українці греко-католики, розатшований за адресою: Kaplnka Svätej Rozálie, ul. Rozálska, 841 03 Lamač, Bratislava.

«Від імені Пасторально-міграційного відділу Патріаршої Курії хочу висловити слова вдячності преосвященнішому владиці Петеру Руснаку та Курії Братиславської єпархії Словацької Греко-Католицької Церкви за турботу про належну душпастирську опіку для українців греко-католиків. Щире спасибі Надзвичайному та Повноважному Послу України в Словацькій республіці Юрію Мушці та усьому дипломатичному корпусу, старості району Братислави Ламач Лукашу Баняцькому, секретарю Апостольської нунціатури в Словаччині о. Андрію Євчуку,  вікарію для східних католиків в Австрії о. Юрію Колясі та чисельним доброчинцям за допомогу та підтримку», - зазначив Голова Пасторально-міграційного відділу владика Степан Сус.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Найбільш популярне

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: