Вівторок, 30 листопада 2021

ПМВ проводить Великопісні реколекції для 50 священників із 15 країн

Середа, 24 березня 2021 10:47
Для священників, що душпастирюють у країнах, де немає ієрархічних структур УГКЦ, Пасторально-міграційний відділ проводить Великопісні реколекції.
 
З благословення Голови Пасторально-міграційного відділу владики Степана Суса проповідником виступає о. Йосафат Бойко, ВС.
 
«Кожного року в приготуванні до зустрічі із Воскреслим Христом, дбаючи про особисте духовне життя і відновлення прагнення служіння нашим вірним, переживаємо «Духовні вправи» (реколеції). Всесвітня пандемія зі своїми наслідками створила для нас можливість по священничому і разом переживати цей благословенний Богом та Церквою час, хоча й у онлайн форматі», - зазначив владика Степан.
 
Духовні вправи триватимуть протягом трьох днів за допомогою сервісу з відеоконференцій Zoom – з 22 по 24 березня.
 
У реколекціях беруть участь понад 50 священників із 15 країн світу: Литви, Латвії, Естонії, Молдови, Румунії, Іспанії, Португалії, Греції ,ОАЕ, Румунії, Кіпру, Казахстану, Росії, Словаччини та Угорщини.
 
Оскільки 2021 рік проголошений Святішим Отцем «Роком Святого Йосифа Обручника і Покровителя Католицької Церкви», тема реколекцій – “Чеснота послуху, або ж послух у житті і служінні святого Йосифа”.
 
 
«Ми говоримо про чесноту послуху у християнському житті та особливо у житті священника. Духовні роздуми навколо особи, життя, покликання і служіння Святого Йосифа Обручника, Пречистої Діви Марії і Покровителя Вселенської Церкви. Його особа є особливим прикладом для наслідування для всіх священників. А приклади з його життя можуть стати для нас дуже цінними моментами утвердження в покликанні та внутрішньою мотивацією для гідного і достойного служіння Богові і його народові, нашим ближнім, незважаючи на різного роду перешкоди, спокуси чи труднощі», - зазначив о. Йосафат.
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: