Середа, 21 квітня 2021

Владика Степан Сус у неділю Всепрощення відслужив Літургію для українців Мадрида

Понеділок, 15 березня 2021 09:31

Голова Пасторально-міграційного відділу владика Степан Сус очолив Святу Літургію в українській парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці у Мадриді. Йому співслужили настоятель парафії о. Іван Липка, вікарій ординаріату для католиків східного обряду в Іспанії о. Андреас Мартінес Естебан та заступник Голови ПМВ о. Андрій Гах.

На Богослужінні були присутні представники Посольства України в Іспанії. Завдяки їх старанням душпастирський візит команди ПМВ до Іспанії став можливим - українські дипломати сприяли в отриманні візи і загалом допомагали протягом поїздки.

На завершення Святої Літургії Голова ПМВ від імені Блаженнішого Святослава передав настоятелю української спільноти антимінс - знак єдності із Главою Церкви.

Владика Степан Сус також вручив Грамоту від Блаженнішого Святослава хору парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці з нагоди його 20-ї річниці заснування.

Після Літургії Голова ПМВ поспілкувався з громадою і представниками Спілки української молоді. Владика Степан призначений Генеральним капеланом СУМу.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: