Понеділок, 27 червня 2022

На Кіпрі для українців відслужили Літургію з нагоди Стрітення Господнього

Вівторок, 16 лютого 2021 11:27
Новопризначений душпастир для українців греко-католиків Кіпру о. Василь Захарусь відслужив Літургії в м. Нікосія та м. Лімасол з нагоди свята Стрітення Господнього. Отець Василь освятив стрітенські свічки, які привіз з собою з України, поспілкувався з громадою українців і поділився планами щодо розвитку душпастирства в країні.
 
«З душпастирських мотивів свято Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа переноситься з понеділка 15 лютого на неділю 14 лютого. Після св. Літургії, згідно з нашими традиціями, освятимо свічки, які ви принесете з собою, а також воскові свічки, які я привіз для вас з України. Опісля будемо мати нагоду поспілкуватися щодо подальшого функціонування наших громад», - зазначив напередодні свята душпастир для українців греко-католиків Кіпру.
 
Через карантинні обмеження о. Василь був змушений проходити самоізоляцію. Отримавши негативний тест він розпочав душпастирську діяльність на острові.
 
Нагадаємо, з Благословення Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава, настоятеля студитів о. Йони (Йозефа Максіма) та Голови ПМВ владики Степан Сус, єромонах Студійського уставу Василій Захарусь був призначений опікуватись українцями греко-католиками на Кіпрі терміном на 2 роки ще 31 грудня 2020 року. Тож українські громади, засновані у 2016 році, нарешті отримали свого душпастиря на стало.
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Найбільш популярне

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: