Неділя, 29 листопада 2020

Для українців Угорщини провели сімейний християнський табір

П'ятниця, 30 жовтня 2020 15:30
В Угорщині для юних українців та їх батьків відбулися осінні канікули з Богом. Сімейний християнський табір, в якому взяли 40 осіб (батьки з дітьми із парафії Покрови Богородиці в Будапешті та Рідної школи в Будапешті), тривав з 26 по 29 жовтня на озері Валенце. 
 
Таборовий день розпочинався із вранішньої молитви та Гімну України. Кожного дня для дітей були організовані спортивні та інтелектуальні змагання, квести, танці, катехизації, походи. Натомість, батьки брали участь в біблійних зустрічах та катехезах. Найважливішим моментом табору була щоденна Божественна Літургія, під час якої о. Дам'ян Габорій, священник для українців в Угорщині, застановлявся над різними темами: віра, любов до ближнього та молитва.
 
«У ці дні Бог нас поблагословив чудовою осінньою погодою, яка сприяла прекрасному проведенню таборової програми» - розповіла керівник табору Олена Бескоровайна.
 
«У рамках відпочинку діти в особливий спосіб сприймають катехези, до того ж, коли науки підкріпленні щоденною Літургією» - зауважила Марія Втерковська, вчителька християнської етики в Рідній школі.
 
Табір був організований Українським центром кардинала Гузара в Угорщині за підтримки фундації УГКЦ в Угорщині.
 
За інформацією пресслужби УГКЦ в Угорщині
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: