Вівторок, 29 вересня 2020

Владика Степан Сус здійснить душпастирський візит до українців Словаччини та Австрії

Середа, 01 липня 2020 10:11

З благословення Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава, Голова Пасторально-міграційного відділу Владика Степан Сус з 2 по 8 липня здійснить душпастирський візит до українців греко-католиків Словаччини та Австрії.

Зокрема, у суботу, 4 липня, Владика Степан відвідає громаду для вірних УГКЦ у Братиславі і о 17.00 служитиме Архієрейську Божественну Літургію у церкві Святої Розалії (за адресою: Kaplnka Svätej Rozálie, ul. Rozálska, 841 03 Lamač, Bratislava).

Крім того, Голова ПМВ проведе зустрічі з Апостольським Нунцієм у Словаччині Архієпископом Джакомо Гвідо Отонелло, єпископом Братиславської єпархії ГКЦ у Словаччині Петером Руснаком і Послом України в Словацькій Республіці Юрієм Мушкою.

5 липня о 9:30 Владика Степан відслужить Архієрейську Божественну Літургію на Парафії Святої Варвари у Відні (за адресою: Postgasse 8, 1010 Wien), а о 12:00 – у Храмі Пресвятої Родини (за адресою: Familienpl. 8, 1160 Wien).

6 липня о 18:00 єпископ очолить молитву у Храмі Святого Марка у Зальцбурзі і зустрінеться з місцевою громадою УГКЦ.

Також від час візиту до Австрії заплановані зустрічі Владики Степана з Архієпископом Відня Кардиналом Кристофом Шенборном і Послом України в Австрії Олександром Щербою.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: