Субота, 04 липня 2020

Голова ПМВ провів онлайн–зустріч з командою МІОКу

Четвер, 04 червня 2020 13:05

Голова ПМВ Владика Степан Сус провів онлайн–зустріч з командою Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою.

Зустріч стала передумовою старту нового етапу співпраці між Пасторально-міграційним відділом УГКЦ та МІОКом, яка на сьогодні охоплює вже майже десятиліття ефективної взаємодії на різних рівнях, партнерства у рамках численних заходів та проєктів.

Владика Степан підкреслив, що світове українство сьогодні вражає масштабом діяльності українських громад у світі, які зуміли не лише проявити себе у різних культурах, системах та цивілізаціях, але й об’єднали навколо українських цінностей представників інших національних спільнот.

Єпископ наголосив, що ключовими завданнями ПМВ УГКЦ є опікуватися українськими громадами та віруючими поза межами України, дбати про їхній формат життя та діяльності. У цьому контексті актуальною є реалізація спільних дослідницьких проєктів з МІОКом із вивчення українських громад за кордоном.

У свою чергу директорка МІОКу Ірина Ключковська зазначила, що мотиваційний заклик Владики Степана починати кожен ранок зі словами «Я можу!» є максимально співзвучним із щоденною роботою Інституту. Адже попри всі виклики, МІОК завжди ставить перед собою амбітні плани, працює «не завдяки, а всупереч» на допомогу українській діаспорі та трудовим мігрантам.

Ірина Ключковська наголосила на тяглості співпраці МІОКу та ПМВ УГКЦ у минулому та актуальності спільнодії в сучасних умовах. Директорка МІОКу запросила Владику Степана познайомитися з проєктами Інституту та обговорити майбутні напрями співпраці.

Учасники зустрічі обговорили спільні майбутні кроки, зокрема в освітньому напрямі у рамках співпраці у проєкті МІОКу «Український освітній всесвіт (інтерактивна карта та форум українознавчих освітніх закладів)», партнером якого став Пасторально-міграційний відділ УГКЦ. Співробітники Інституту: Оксана П’ятковська, Олена Мицько, Оксана Трумко та Андрій Яців – розповіли про ключові напрями діяльності та проєкти Інституту.

Сторони погодились продовжити комунікацію і реалізацію нових ідей та планів для подолання актуальних викликів та забезпечення потреб світового українства.

За інформацією МІОК

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ми на Facebook

Відео

 

Поставити питання

Ваш Email
Імя:
Запитання: